Stanica Wodna - Cierzpięty - Mazury
Domki i Pole namiotowe nad jeziorem

Kilka słów o nas

Ośrodek położony w sercu lasu, 1 km za wsią Cierzpięty, bezpośrednio nad jeziorem Mokrym, na szlaku kajakowym rzeki Krutyni. Ostatnie tak dzikie i piękne miejsce na Mazurach. Posiada własną, urozmaiconą, zagospodarowaną linię brzegową z trzema pomostami i plażą.
Bazę wczasową stanowią domki campingowe czteroosobowe 2 i 3 pokojowe rozmieszczone na powierzchni 6,5 ha lasu sosnowego, w naturalnych warunkach i w STREFIE CISZY.

Wszystkie domki są bez łazienek. Łazienki, prysznice, toalety znajdują się w trzech odrębnych budynkach na terenie obiektu.
Domki /pow. 30m2/ wyposażone są w łóżka z pościelą, stoły, szafę, szafki nocne, lodówkę, czajnik elektryczny, krzesła ogrodowe, tarasik przed domkiem z samodzielną kilkunastoarową przestrzenią. Najchętniej i z sukcesem gościmy Rodziny z dziećmi, ale otwarci jesteśmy również na obsługę grup zorganizowanych szczególnie przed i po sezonie wakacyjnym.

Namioty, przyczepy campingowe, kampery

Na terenie ośrodka znajduje się pole namiotowe i miejsce dla przyczep campingowych z możliwością korzystania z przyłącza elektrycznego. 

Ośrodek jest ogrodzony, posiada własną jadłodajnię z domową kuchnią, barek, plac zabaw dla dzieci, boiska do piłki nożnej i siatkowej, stół do tenisa stołowego, własną wypożyczalnię łodzi, kajaków i rowerów. 

Można tu odpoczywać wędrując, nic nie robiąc lub pływając kajakiem, jeżdżąc na rowerze oraz zbierając grzyby i jagody z dala od miejskiego zgiełku. Jezioro Mokre jest bogatym w ryby akwenem rynnowym, atrakcyjnym dla amatorów wędkowania.

Aktualności

Kucharz i menedżer

Kochani!Może słyszeliście lub sami potrzebujecie porzucić na czas jakiś „zadymiony”, ciasny Śląsklub inny aglomeracyjny rejon Polski i spędzić na Mazurach, w sercu puszczy Piskiej, nadsamiutkim jeziorem trzy letnie miesiące (czerwiec,…

Domki nad jeziorem na mazurach z własną plażą

Plan ośrodka

Pole namiotowe nad jeziorem na mazurach z własną plażą

Odległości

Mrągowo
0 km
Mikołajki
0 km
Pisz
0 km
Giżycko
0 km