Jesteœmy także na Facebooku!
Strona główna
polski   English   Deutsch   Esperanto

Księga Gości

Prosimy o podzielenie się swoją opinią. Dziękujemy!

Dawid (Radom) 05.05.2022
Moi Drodzy. W 2006 roku bylismy z żoną pierwszy raz. W tym roku zawitamy ponownie już z dziećmi. 5.00 meldunek na molo z kawą, ptaki, cisza, natura, RELAKS...
Agnieszka (Warszawa ) 19.05.2020
15 zł za psa?tak mało. Pozdrawiam
Adam Szuba (Brwinów) 09.07.2019
I gdybym szóstkę w totka trafił... I tak bym przyjeżdżał!
Mariusz (Ślęza) 30.08.2018
Miejsce piękne to i ceny nie mogą być niskie. Dzieciom i żonie podobało się, więc jest duża szansa zobaczenia się za rok. Pozdrawiam serdecznie.
Kierownik biura Stanica Wodna w Cierzpiętach - Ewe (Cierzpięty ) 16.07.2018
Panie Wojtku :) Dajemy naszym Gościom wybór – można parkować na plaży, wśród małych dzieci za 200 zł/h, na polu namiotowym przy namiocie lub przyczepie za 60 zł/doba, a na naszych parkingach (w tym na parkingu na polu namiotowym) za 6 zł/doba. Ja osobiście polecam i zachęcam do parkowania za 6 zł :)
Wojtek (Warszawa) 16.07.2018
Miałem w planie pobyt pod namiotem w Cierzpiętach, ale po przeczytaniu informacji właścicielki ośrodka, że opłata za samochód przy przyczepie i namiocie wynosi 60 zł / dob - rok 2017, absolutnie rezygnuję z tej przyjemności. Szkoda, ze takiej informacji nie ma na stronie Nasze ceny.
Maks (Inowrocław) 18.06.2018
Ceny w górę a standard niezmiennie surowy ;) ale miejsce piękne
Zofia Śnieżko (Stanica Wodna Cierzpięty) 28.02.2017
Ja, w odpowiedzi dla Pana miknowskiego/wczasowicz tu się wkleję, by złagodzić zaleganie afektu. Przyznać muszę, że choć staramy się naprawdę bardzo, jak widać nie zawsze udaje się dobrać gości, a już wpuszczenie na pole namiotowe złodzieja to błąd straszny. Poszkodowani, moi zaprzyjaźnieni od dekad, domkowi goście, w zeszłym roku wybrali pobyt na polu namiotowym. Najprawdopodobniej podczas porannej ulewy, złodziej pomijając inne cenne przedmioty znajdujące się w przedsionkach namiotów, wyjął z portfela Basi około 500 zł, Przemka 10 zł oraz z namiotu gospodarczego Joasi kilka konserw. Mimo całodniowej i kilkurazowej obecności policji złodziej pozostał bezkarny a ogłoszenie o tym obrzydliwym i przykrym zdarzeniu wisi w biurze ośrodka do dziś. A teraz ceny w 2017r. za parkowanie w moim skromnym super ośrodku :) który nie jest spółką akcyjną: 1. przy pomoście , plaży i kąpielisku - 200 zł /godzinę 2. przy przyczepie i namiocie – 60 zł / doba 3. Parkowanie (polecam) na parkingu znajdującym się na polu namiotowym – 6 zł/doba. Za 6 zł za dobę parkować można przy domkach (dotyczy ich mieszkańców), oraz w kilku innych wyznaczonych miejscach. Niestety, nie można słuchać ulubionej muzyki z samochodu. Zapraszamy
Gruszeczka (Wrocław) 17.02.2017
Fajne miejsce na wczasy dla całej rodziny. Jak ktoś jest wędkarzem, to także będzie usatysfakcjonowany. Polecam Stanicę za sprawą usytuowanych domków, odległości między nimi są na tyle duże, że można czuć się naprawde swobodnie bez obaw, ze zaraz ktoś zajży nam przez okno bądź wpadnie na z trudem rozpalonego grilla.
Iwona (Wspomnienia i powroty.....) 17.02.2017
Czytając Wasze wpisy i opinie stwierdzam ,że jestem najstarszą stażem bywalczynią tego miejsca. Pierwszy nasz rodzinny przyjazd był latem w 1979r.Był to ośrodek ZPO "Warmia" w Kętrzynie. Pogoda średnio dopisała ,ale wysyp grzybów był niezapomniany i już nigdy się taki nie powtórzył.Skorzystaliśmy z uprzejmości właścicieli "malucha" i przywieźliśmy z Piecek karton słoików ,zapas octu i przypraw.Do tego masa suszonych grzybków nad kuchenką elektryczną.Wróciliśmy do domu z zapasami na całą zimę dla nas i znajomych. W 1979r pyszne posiłki były serwowane w rozstawionym na brzegu namiocie wojskowym.Panie kucharki codziennie piekły świeże ciasta drożdżowe , które po obiedzie można było zakupić w okienku stołówki. Urok tego miejsca spowodował ,że wracaliśmy tu co jakiś czas ,często z przyczepą i łodzią - trzymanymi na podwórku zaprzyjaźnionego wędkarza i jego rodziny w Cierzpiętach. Niestety przed laty starsi rodzice odeszli , nasz przyjaciel również. Pozostała pustka i wspomnienia o Romku którego nam bardzo brak. Miejsce które nas tak przyciągało - zaczęło kojarzyć się z pustką ,brakiem dziadków i naszego kolegi. W tym roku przyjeżdżamy do ośrodka z wnukiem,córka z którą byliśmy tu prawie 40 lat temu dojedzie na weekend.Ciągnie jednak dzieci i nas do starych tak urokliwych miejsc.