Jesteœmy także na Facebooku!
Strona główna
polski   English   Deutsch   Esperanto

Księga Gości

Prosimy o podzielenie się swoją opinią. Dziękujemy!

Waldek 23.06.2009
Witaj Zosieńko, Jeśli nic nie pokrzyżuje moich planów, to chciałbym zawitać do Ciebie 8go lub 10go lipca,więc proszę o rezerwacje "mojego" miejsca przyczepowego.Do zobaczenia
Hubert (Kraków) 19.06.2009
Już odliczam dni do 11 lipca :)
Ania Kaczunia (Warszawa) 13.05.2009
W ostatni weekend poznałam piękne miejsce - jest nim właśnie ośrodek w Cierzpiętach:) Wypoczęłam bardzo miło, pogoda dopisała, a ptaki śpiewały przepięknie...i bociek był - potwierdzam:) Dziękuję mojemu Kochanemu chłopakowi - Jackowi za to, że pokazał mi to urocze miejsce:) Zamierzam(y) wrócić i to niebawem:)
Żurek 27.04.2009
To już będzie chyba 7 albo 8 sezon. Jak znam siebie to będzie ich o wiele więcej. Przyjeżdżam średnio 6/7 razy w roku. To chyba o czymś świadczy. Ośrodek, a zwłaszcza ludzie i ci z obsługi a także goście - przewspaniali. Mam tu dużo znajomych i przyjaciół. Najwspanialsza jest Zosia. Będę łowił ryby i grał na gitarze dopóki Pan pozwoli. Zaczynam już w weekend trzeciomajowy. Do zobaczenia. Kocham ten ośrodek. Żurek.
Barbara Łukomska (Łódź) 24.04.2009
Mokre jak nazywamy to mniejce jest na stałe wpisane do naszego życia i to 2 razy do roku. Majówka i koniecznie na koniec sezonu grzybobranie. Niezaleznie od pogody czy stanu waawansowania moich obu ciąż:) I tak juz od lat. Ja od 8 lat mój mąż od prawie 30. W slad za nami pokochali to mniejce nasi znajomi, z którymi tam odpoczywamy a i współpracownicy z którymi jeżdzimy nad mokre na szkolenia. Pani Zosiu do zobaczenia w środę :) PS. Włąśnie reklamuję ośrodek u mnie w nowej pracy:)
jurek (Warszawa) 23.04.2009
Jeszcze tylko (aż) 3 miesiące lub 92 dni lub 2208 godzin lub 132480 minut lub 7948800 sekund i ......
Łukasz Godlewski (Małysz, Forrest) (Warszawa) 22.04.2009
Ach jak słodko jest tam wracać wspomnieniami. Te wszystkie młodzieńcze, beztroskie lata. :) Pozdrawiam wszystkich bywalców. Łukasz
Dorota (Białystok) 23.11.2008
Droga Zo, Wchodzę na Twoją stronę, a tu.....wpisy gości i same pochwały!!!!Nie może i mojej zabraknąć. Jestem w Cierzpiętach niemal rezydentem! To jedyne miejsce wakacyjne, w którym czuję sie jak w domu,bezpiecznie i przytulnie a czas leci tak szybko. Mam od lat swój-Twój domek, w którym mi tak dobrze. Mam nadzieję, że tak już pozostanie. Urok miejsca, bajeczne krajobrazy dziewiczej natury i możliwość uprawiania sportów - kajaki, lódki, rowery , spacery, grzybobrania i ten niezapomniany zapach grzybów, które się suszą...i pośpieszna kawa z Tobą, kóra wiecznie pędzisz....To jest ten Cierzpięcki magnes, który nas do Ciebie przyciąga. Buziaki.
BARTEK anglia (warszawa) 15.11.2008
witam,ostatni raz bylem w osrodku ok 10 lat temu ,jeszcze wtedy nazywal sie WARMIA,piekne miejsce nie da sie go zapomniec.ACH....................tego sie nie da opisac,moze jeszcze kiedys tu przyjade pozdrawiam.
Oliwia (Warszawa) 17.10.2008
Od 1 roku życia spędzałam w tej Stanicy praktycznie każde wakacje. Potem już tylko się zmieniało: właściciele, obsługa, atmosfera, ceny. Ale mimo to wspominam wspaniale. Pozdrawiam.